szkolenia

LOGISTYK/SPEDYTOR

 

Celem szkolenia jest uzyskanie przez uczestników kwalifikacji zawodowych logistyka/spedytora. Kurs ma na celu przygotowanie do pracy na stanowisku spedytora drogowego, dyspozytora pojazdów ciężarowych, logistyka w firmach handlowych i produkcyjnych. Certyfikat ukończenia kursu jest potwierdzeniem przyswojenia wiedzy z zakresu spedycji i transportu w stopniu umożliwiającym rozpoczęcie pracy na stanowisku spedytora. Całkowity czas trwania kursu 55 godz. Zajęcia o charakterze wykładowo -warsztatowym

 

 


SZKOLENIE AKADEMIA PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

 

Kurs przygotowuje do podjęcia pracy w charakterze przedstawiciela handlowego. Pozwoli podnieść kwalifikacje oraz uzyskać praktyczną wiedzę z zakresu sprzedaży. Szkolenie pozwoli na podjęcie pracy w jednym z najbardziej opłacalnych zawodów. Szkolenie zostanie podzielone na 3 główne bloki tematyczne: techniki sprzedaży, efektywne negocjacje, pozyskanie i obsługa klienta. Każdy blok tematyczny będzie trwał 40 godz., całe szkolenie łącznie 120 godz.

 

 


Kurs wizażu

 

Kurs wizażu kierowany jest do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem, a także do wszystkich tych osób, które chcą nauczyć się zasad wykonywania prawidłowego i profesjonalnego makijażu. Kurs zakończony będzie egzaminem czeladniczym, przeprowadzonym przez Izbę Rzemieślniczą. Osoby, które zaliczą egzamin otrzymają certyfikat uprawniający do pracy w zawodzie wizażysty. Całkowity czas trwania kursu 150 godz.

 


 

INNE SZKOLENIA/KURSY ZGODNIE Z IPD

Tematyka zajęć odpowiadająca kształceniu w danym zawodzie. Osoby, które zaliczą egzamin otrzymają certyfikat potwierdzający kwalifikacje danym zawodzie. Średni czas trwania kursu 82 godz.

realizator projektu

Kontakt:

RÓG S.J. Consulting & Business Training

Biuro projektu

Dębica, ul. Jana III Sobieskiego 9

email: nowa.szansa@rogsj.pl

telefon: +48 577 998 992, 14 6833 370

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek

7.30 – 15.30

Zmień rozmiar czcionki
Zmień kontrast